Husky, psí spřežení

Psí spřežení

Vyzkoušejte jízdu se spřežením sibiřských husky a nechte se nakazit jejich úžasným temperamentem a radostí z pohybu. Kouzlu mushingu či skijoringu propadnete nečekaně rychle. Součástí všech aktivit je seznámení se psy a povídání o tomto fascinujícím plemeni, nakrmení psů, příprava na akci, postrojení a zapřažení. Krátce se také seznámíte s technikou povelů a jízdy. Po samotné jízdě bude následovat odstrojení a vypřažení, na závěr samozřejmě nesmí chybět upřímná pochvala a nepostradatelná odměna pro čtyřnohé sportovce.

Vybírat můžete z těchto aktivit:

  • Jízda se psím spřežením na saních - doba jízdy je 20 - 40 minut, celý program trvá 1 - 1,5 hod. (seznámení s plemenem, pravidly, příprava psů, zapřahání).
    Cena : od 2300,- Kč

  • Musherem na saních – pokud jste náročnější a chtěli by jste si vyzkoušet na vlastní kůži jaké to je být musherem, máme pro Vás adrenalinový zážitek. Program trvý 1 - 1,5 hodiny.
    Cena: od 3200,- Kč

  • Skijoring - jízda na běžkách s 1 nebo 2 psy. Lyžař je k postroji psa připoután přes bederní pás s amortizační šňůrou. Celý program pro jednu osobu trvá hodinu.
    Cena: od 1500,- Kč

CZ DE