Nabídka služeb

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku vybraných aktivit, nabízíme:

Střelba

Střelba ze vzduchovky / malorážky

Střelba na terč vyžaduje nejen dobré oko, ale především absolutní soustředění. Sami si můžete snadno vyzkoušet, jak jste na tom s muškou právě vy.
Rádi uspořádáme biatlonový závod.

Půjčovna kol

Půjčovna kol

Krušné hory patří díky svému mírně zvlněnému reliéfu mezi nejoblíbenější cíle cykloturistů. Kola ovšem můžete klidně nechat doma, rádi vám je zapůjčíme. Pravidelný servis půjčovaných kol je samozřejmostí.

Půjčovna koloběžek

Půjčovna koloběžek

Koloběžky jsou vhodné k ježdějí po cyklostezkách i v terénu. Můžete si je vypůjčit sami nebo využít průvodcovství a zajezdit si s naším instruktorem.

Tokkel

Tokkel

Za tímto tajemným názvem se skrývá lanovka, na které se můžete pěkně svižně zhoupnout přes jezírko. Rychlou jízdu si užijete v bezpečí úvazku. Pouze pro skupiny.

Paintball

Paintball

Tahle "mírumilovná bojovka" vtáhne každého, kdo miluje akci a napětí. Rozlehlý prostor a členitý terén areálu Eduard (se spoustou schovávaček) je pro paintball naprosto ideální. Cena od 500,-. V ceně kompletní vybavení (zbraň, maska, vesta, bomba včetně plynu, jednorázový oblek a 200 koulí).

Paddleboard

Paddleboarding

Nejsnadnější cestou, jak si vyzkoušet paddleboarding je začátečnický kurz pod naším vedením. Klidná hladina Velkého rybníka je ideální pro vaše první záběry. Během kurzu vám ukážeme základní tipy a triky, jak na SUP nastoupit, postavit se a pádlovat. Naučíme vás všem důležitým věcem tak, aby byl váš čas na vodě nejen zábavou, ale i bez zbytečného padání do vody.

Lukostřelba

Lukostřelba

Vraťte se alespoň na chvíli zpátky v čase a vyzkoušejte si život v kůži Robina Hooda. Lukostřelba má své oddané fanoušky i v 21. století, možná se k nim brzy přidáte i vy.

Lezecká stěna

Lezecká stěna

Snili jste někdy o dobývání nedostupných osmitisícovek? Pokud chcete zjistit, zda ve vás dříme horolezecký talent, vyzkoušejte umělou lezeckou stěnu. Dáváte-li přednost přírodním kulisám, vezmeme vás na skály Strašidla nedaleko Horní Blatné.

Nordic walking

Nordic walking

Nordic walking aneb chůze se speciálními holemi patří mezi nejzdravější sport vůbec, který navíc můžete provozovat v každém věku. Rádi vám hole zapůjčíme, případně poradíme s nejkrásnějšími trasami Krušnohořím.

Jízda na koni

Jízda na koni

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Nakolik je to pravda se můžete přesvědčit sami v jezdeckém klubu Pegas v Děpoltovicích.

Masáže

Masáže

Masáž klasická, sportovní, reflexní nebo třeba pomocí lávových kamenů či horkého olivového oleje. Svěřte se do péče profesionálního maséra a vyškoleného fyzioterapeuta.

Husky v létě

Husky v létě

Pokud nemáte v oblibě sníh a nebo zrovna není zimní období máme pro Vás nabídku svezení na speciální čtyřkolce. Při příznivém počasí, uvidíte neobyčejnou chuť plemene Husky do tahu. Více informací »

Letní kurz přežití

Letní kurz přežití

Tři dny bez hýčkající péče civilizace, závislí jen na svých vlastních schopnostech a instinktech. Otestujte sami sebe, jak byste obstáli v extrémních podmínkách. Kurz přežití vám dokonale pročistí hlavu a napumpuje vás novou energií. Průvodci vám budou profesionální vojáci.

Landkiting

Landkiting

Chcete se naučit dokonale ovládat draka neboli kite? V kurzech landkitingu se ho naučíte zkrotit ze země i z buginy. Pokud patříte mezi milovníky adrenalinu a rychlé jízdy, neváhejte. Spolupracujeme s Kite Centrum Abertamy.

Ubytování Krušné hory

Ubytování v Krušných horách

Zprostředkování ubytování v Krušných horách - lokality Boží dar, Jáchymov, Klínovec, Mariánská, Nové město. Pokud Vás nebaví zdlouhavé vyhledávání ubytovacích míst v destinaci Vaší dovolené nebo výletu, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme.

Zimní využití

Lyžařský vlek

Lyžařský vlek

Přímo v areálu je vám v zimě k dispozici 300 m dlouhý vlek s mini snowparkem. Lyžařské vybavení si u nás můžete zapůjčit, po dohodě je možný i soukromý pronájem snowparku. Další sjezdovky najdete v Jáchymově, Božím Daru nebo na Klínovci.

Běžecké trasy

Běžecké trasy

V lesích kolem Eduardu na vás v zimní sezóně čeká mnoho kilometrů upravených běžeckých stop, s napojením na oblíbenou Krušnohorskou magistrálu. Vybavení na běžky vám rádi zapůjčíme, začátečníkům navíc nabízíme možnost výuky běžeckého lyžování.

Zimní kurz přežití

Zimní kurz přežití

Toužíte prožít alespoň pár dní naprosto mimo civilizaci, otestovat svou fyzickou i psychickou kondici? Pak je pro vás třídenní zimní kurz přežití jako stvořený. Ideální způsob, jak si dokonale pročistit hlavu a načerpat novou energii. Průvodci vám budou profesionální vojáci.

Sněžnice

Sněžnice

Láká vás toulání ztichlou zasněženou krajinou, mimo vytyčené trasy běžkařů? Vyzkoušejte chůzi na sněžnicích. Rádi vám kvalitní sněžnice zapůjčíme a poradíme, jak se na nich co nejefektivněji pohybovat a kam vyrazit.

Snowkiting

Snowkiting

Potřebujete zvednout hladinu adrenalinu? Doporučujeme kurz snowkitingu. Jízda na zasněžených pláních s drakem nad hlavou je opravdu intenzivní zážitek, obzvlášť pokud se vám do kitu opře pořádný vítr. Spolupracujeme s Kite Centrum Abertamy.

Husky

Husky

Jízda se spřežením temperamentních sibiřských husky je zážitek, na který hned tak nezapomenete. A to ať jedete klasicky v saních nebo se s chlupáči svezete na běžkách. V ceně je také seznámení s tímto úžasným plemenem a úvod do techniky povelů a jízdy. Více informací »

CZ DE